Školičká

18. září 2010 v 18:53 | Lottie |  >>Mé Spisy<<
HankyungKyuhyun.png Hankyung &amp; Kyuhyun image by just_a_girlČau! x) Tak jsem se rozhodla něco po těch pár dnech napsat x).
No, začnu nadpisem x).
Všemi milovaná škola xD..mno, jak už jsem psala, naši učitelé se už se známkováním rozjeli (zvláště u naší třídy x/) takže se skoro stále učím. A vůbec se mi nechce xD. Ale tak, jde mi o známky na střední, takž nějakou tu chvilku pozornosti bych tomu učení věnovat mohla x). 
No, už jsem se vám svěřila, že k nám přišli 2 lidi? (a několik jich odešlo, takže nás je teď ve třídě 21 myslím xD). 
No, tak jeden je propadlík, kterého tam nikdo nechce a ta druhá je bývalá žákyně A. Jelikož jí tam nebrali mezi sebe a učitele se ke třídě chovala strašně (tak ta třída se k nim taky chovala a ještě chová strašně xD..jejich problém, že je ti učitelé nechtěj nic učit a pak jsou úplně blbí xD). Takže, jak jsem psala, učitelé je nechtějí moc učit a nebo prostě nedávají při hodinách pozor. Má spolusedící..no, myslela jsem si, že bude v pohodě, protože také ráda zpívá a co se týče hudby, líbí se jí vše..no skoro vše xD. A na kluky máme docela stejný vkus. Fajn no, ale už by mě nemusela o hodinách otravovat, když se chci soustředit na výklad učitele(mimo zeměpisu, tam ho neposlouchá absolutně nikdo, takže stačí, když si to doma přečtu a sem v pohodě xD..no  ještě několik předmětů, jako hudebka, občanka atd.)
Jasně, někdy si s ní popovídám, ale ne vždy..a navíc, totálně nechápe matiku...no ne celou, ale zlomky..takovou jednoduchou věc --"...
Snažila jsem se jí to vysvětlit, no tak říkala, že už to teda docela chápe, ale druhý den dostala za pět. A když něco počítáme na známky (máme limit a kdo to bude mít dobře, dostane jedničku) ona jen sedí a kouká na to. Ani se nesnaží....docela mě to štve, protože (ačkoli mě někdy štve) chci aby měla vcelku dobré známky a to se samými pětkami nepůjde. 
No nic, to jsem se trochu rozpovídala xD

Mé milované knížky..jo, ještě jsem se nezmínila, že učitelka na češtinu nám četla slohové práce hodně bývalých studentek osmých tříd. A jedna práce mi totálně vyrazila dech. Jako to ca napsala ta teď už paní, bych nikdy v životě nenapsala a natož v osmé třídě! No, klobouk dolů.
Dobře..no, teď jsem přečetla druhý díl Školy noci: Zrazená a v pondělí si dojdu do knihovny pro třetí (jestli tam už bude, protože někdo ho má půjčený). A totálně se mi ten díl líbil a dokonce jsem u něho i brečela xD..To víte..já jsem hrozná citlivka xD.

No, už vás nebudu zatěžovat mými nudnými řečmi a už bych fakt měla vymyslet nový příběh ať už třeba jednorázovku xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aoi-chan tvoje SBínko jestli si ještě pamatuješ.. :D Aoi-chan tvoje SBínko jestli si ještě pamatuješ.. :D | Web | 1. října 2010 v 22:10 | Reagovat

Ahojky tak jen se chci zetpat.. pamatuješ si na mě..? :D a chtěla by si zůstat mým SBínkem..? dyštajk se ozvy ;)

2 Aoi-chan tvoje šťastné SBínko Aoi-chan tvoje šťastné SBínko | Web | 2. října 2010 v 20:01 | Reagovat

oo.. děkuji :D jj.. doufám že by měli bejt už jen krátký pauzy :P a děkuji :D

3 Madllen*K-pop* ♥ Madllen*K-pop* ♥ | Web | 7. ledna 2011 v 10:08 | Reagovat

16.září jo to si děláš srandu tvůj blog je užasnej proč tam nedáš nové příspěvky ??O__o''

ale mám tu přihlášku o nejlepší písen s K-pop světa ;)
přihlaš se i ty mužeš ze svou písní vyhrát ;)

http://vsechno-korejske.blog.cz/1101/prihlaste-se-o-nej-k-pop-pisnicku-pp#pridat-komentar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama