Listopad 2009

♥Watashi no Mirai no Danna-sama♥

15. listopadu 2009 v 17:50 | LuciQ |  >>Oblíbená hudba<<
Tohle je druhá písnička k singlu Ryuusei Boy. Mě osobně se moooc líbí a je mnohem hezčí než Ryuusei boy xDDD. Tady máte:

>*>Kinooooo>>Volnoooo>>Zoooo<*<

14. listopadu 2009 v 19:27 | LuciQ |  >>Mé Spisy<<
Ahooooj. Omlouvám se, že jsem nepřidávala články, ale jaksi jsem byla líná xDDDD...Njn...to jsem prostě já a nikdo mě nezmění xP...tak k tomu nadpisu ↑↑
Kino-> jo, dneska jsem byla v kině se svou kamarádkou. Byly jsme na Julie a Julia. Je to film podle dvou skutečných příběhů. Docela se mi líbil, ale někdy jsem měla tendenci usnout XD....a ještě to ani nezačalo a půlka popku v háji xDDD...no a pití samozřejmě také, že XDDD..a pořád jsme si říkaly, proč jsme nešly na Majkýho xDDDD...nj, to jsme my XD...
Volno-> To je ke škole...určitě také máte volno (teda aspoň češi) v pondělí a v úterý je státní svátek..no a ve středu se jde do škoy, že? No....my nejdeme ani tak do školy, ale do Zoo (happy) ^^ no a pak zbývající 2 dny máme jen 5 hodin!!! Hahááá to bude suprovej týden XDDD..
Zoo-> Tak to jsem řekla před chvilkou xDDD...
No a co jinak? Mám se dobře XD...zkouším psát, ale teď zrovna pracuji na něčem jiném ^^" (ale to vám neřeknu, páč je to tajný!!! A někdy se to dozvíte...ale nevím kdy, páč nevím jak dlouho mi to bude trvat XDDDD)
No....a já končím XDD. možná dnes ještě něco přidám x))...
Mějte se!

♥Party Time♥

8. listopadu 2009 v 18:02 | LuciQ |  >>Oblíbená hudba<<
Tohle je písnička od skupiny Guardians 4, která je složená z Nakajima Saki(C-ute), Sugaya Risako(Berryz Koubou), Mitsui Aika (Morning Musume) a Kumai Yurina (Berryz Koubou). Je to myslím že opening k S¨hugo Chara Party! (3.řada Shugo Chara, 2. je Shugo Chara doki!)
ale t¨není to přesně PV, páč to jsem nemohla sehnat ^^...

>*>Gomen<*<

8. listopadu 2009 v 17:53 | LuciQ |  >>Mé Spisy<<
Konni (má zkrácená verze Konnichiwa i když by jsme už mohli použít Konbanwa xD ae to je jedno.)
Jak zní nadpis článku, omlouvám se. Za co? Hádejte xD... Dlouho jsem tu nebyla ( no zas až tak dlouho ne xD), tak se to zase pokusím napravit. Za tu domu co jsem tu nebyla se toho stalo tolik, že si to ani nepamutju..jedině ty závody..skončili sme 5.!!! happy xDno a jeden kluk mě stále buzeruje kill him --" No...a našla jsem jednu stránku, kde jsou videa se slovenskýma titu¨lkama na Shugo Chara, takže buď vám tu stránku řeknu, nebo sem ty videa budu dávat taky XD...ne, já vám řekn utu stránku, pokud budete chtít x). Je tam zatím 43 epizod tak se těšim až budou další, páč už mám všechny zkouklí xD....No to je tak vše.... zatím se mějte x).